Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від перегрівання |
| Вага | 1.4 кг |
| Відкриття кришки | кнопка |
| Габарити (ВxШxГ) | 26,7 х 23 х 15,7 см |
| Довжина кабеля | 0.7 м |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпуса | стекло |
| Об `єм | 1.7 л |
| Особливості | Фильтр от накипи незнімний |
| Потужність | 2200 Вт |
| Керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693 ₴










