
Gorenje Електрочайник, 1,5л, 2,200 Вт, корпус — неіржавкий., Strix, матовий, чорний
1 330 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від перегрівання |
| Вага | 1.1 кг |
| Відкриття кришки | кнопка |
| Габарити (ВxШxГ) | 25,2 х 23 х 15,9 см |
| Довжина кабеля | 0.7 м |
| Колір | Чорний |
| Об `єм | 1.5 л |
| Особливості | Обертання на 360° |
| Потужність | 2200 Вт |
| Керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴





