Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від перегрівання |
| Вага | 1 кг |
| Відкриття кришки | кнопка |
| Габарити (ВxШxГ) | 252 х 226 х 154 мм |
| Довжина кабеля | 0.7 м |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Об `єм | 1.7 л |
| Особливості | Обертання на 360° |
| Відмітки обсягу | зовні |
| Потужність | 1850 Вт |
| Керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴









