Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від перегрівання |
| Вага | 1 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 21.6 × 24.2 × 15.7 см |
| Довжина кабеля | 0.7 м |
| Колір | Чорний |
| Об `єм | 1.7 л |
| Особливості | Обертання на 360° |
| Потужність | 2200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴









