Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Призначення | Для сервера |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20 ТБ |
| Інтерфейси підключення | SAS 12 Гбіт/сек |
| Зовнішня швидкість передавання даних | 281 МБ/с |
| Наработка на отказ | 2500000 г |
| Об'єм буфера обміну | 512 Мб |
| Показник робочого навантаження | 550 ТБ на рік |
| Розмір сектора | 512e |
| Робоча температура | +5... +60°C |
| Температура зберігання | -40...+70°C |
| Тип | внутрішній |
| Частота обертання шпинделя | 7200 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 250 ₴







