Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41.2 кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | плити |
| Глибина | 60 см |
| Довжина кабелю живлення | 1.3 м |
| Діаметр задньої лівої | 6.9 см |
| Діаметр задньої правої | 6.9 см |
| Діаметр передньої лівої | 9.4 см |
| Діаметр передньої правої | 4.6 см |
| Електрозапалювання | є |
| Колір | нержавіюча сталь із чорним |
| Комплектація | плоский деко |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Можливості | нижнє нагрівання (2 800 Вт) |
| Потужність передньої правої | 1 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм духовки | 67 л |
| Загальна потужність газу | 7.5 кВт |
| Особливості | кришка — скло |
| Потужність задньої лівої | 1.75 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.75 кВт |
| Потужність передньої лівої | 3 кВт |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип духовки | Газова |
| Тип | Газова |
| Керування | поворотні регулятори |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 284 ₴




