
LG Монитор 27" 27GS75Q-B 2xHDMI, DP, Audio, IPS, 2560x1440, 200Hz, 1ms, sRGB 99%, G-SYNC, FreeSync, Pivot,
10 449 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 6 кг |
| Входи | DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) |
| Габарити (ШхВхТ) | 613,5 x 577,7 x 253,7 |
| Додатково | Екранне керування (LG Screen Manager) |
| Діагональ екрана | 27 " |
| Колір | Чорний |
| Контрастність (статична) | 1000 |
| Кут огляду за вертикаллю | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Кількість HDMI | 2 шт |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Підтримка сторін | 16 |
| Призначення | для дому та офісу |
| Рекомендований дозвіл | 2560x1440 |
| Споживана потужність | 28.92 Вт |
| Технології | Лічильник FPS |
| Тип пристрою | Монітор |
| Колірне охоплення | 99 % |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 (тип.) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 449 ₴








