
Hansa Мікрохвильова піч вбудована, 20 л, електролектр. управ., 800 Вт, гриль, дисплей, відкр.кнопкою, чорний
12 319 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.8 х 59.5 х 34.4 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Діаметр піддону | 245 мм |
| Кількість попередньо встановлених програм | 8 |
| Колір | Чорний |
| Об `єм | 20 л |
| Особливості | Швидкий старт |
| Потужність | 800 Вт |
| Потужність під'єднання | 1250 Вт |
| Розміри для вбудовування (ВхШхГ) | 38 х 56 х 34 |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Керування | тактове/кнопкове |
| Рівней потужності | 5 |
| Функціі | Таймер відтермінування старту 95 хв (макс.) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 319 ₴






