Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30.75 кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см |
| Додатково | захисне вимикання зон нагрівання |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | плоский деко |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Можливості | Верхнє нагрівання |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Напруга мережі | 230 В / 400 В |
| Об'єм духовки | 68 л |
| Особливості | рецепти на внутрішньому склі дверцят |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.7 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.7 кВт |
| Потужність під'єднання | 7.8 кВт |
| Потужність, Вт | 5800 |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чищення парою |
| Тип | Електрична |
| Керування | поворотні регулятори |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 994 ₴









