Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42.4 кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см |
| Довжина кабелю живлення | 1.3 м |
| Додатково | чавунні решітки |
| Діаметр задньої лівої | 7.3 см |
| Діаметр задньої правої | 7.3 см |
| Діаметр передньої лівої | 9.4 см |
| Діаметр передньої правої | 5.3 см |
| Електрозапалювання | є |
| Колір | Білий |
| Комплектація | глибоке деко |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Можливості | нижнє нагрівання (1 100 Вт) |
| Потужність передньої правої | 1 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Особливості | шухляда для посуду на роликах |
| Потужність задньої лівої | 1.8 кВт |
| Потужність задньої правої | 1.8 кВт |
| Потужність передньої лівої | 3 кВт |
| Потужність, Вт | 7600 (варювальна поверхня) |
| Робоча поверхня | емальована |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | каталітичний |
| Тип | Комбінована |
| Керування | Сенсорний |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 50 см |
| Ґрати конфорок | чавунні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 634 ₴









