
Hansa Плита електрична склокерамічна, 65 л, 60x60 см, дисплей, конвекція, білий
24 034 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47.4 кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см |
| Гриль | електричний |
| Додатково | захисне вимикання зон нагрівання |
| Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Діаметр задньої правої | 21 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | глибоке деко |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Можливості | нижнє нагрівання (1 100 Вт) |
| Потужність передньої правої | 1.2 кВт |
| Напруга мережі | 230 В / 400 В |
| Об'єм духовки | 62 л |
| Особливості | шухляда для посуду на роликах |
| Потужність задньої лівої | 1.2 кВт |
| Потужність задньої правої | 2.1 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1.7 кВт |
| Потужність під'єднання | 9.1 кВт |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чищення парою |
| Тип | Електрична |
| Керування | електронне |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 034 ₴






