Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42.1 кг |
| Варильна поверхня | газова |
| Висота | 59.5 см |
| Висота для вбудовування | 595 мм |
| Відкриття дверцят | зверху вниз |
| Габарити (ВхШхГ), см | 59,5 x 59,5 x 57 |
| Глибина | 57 см |
| Глибина для вбудовування | 560 мм |
| Довжина кабелю для під'єднання | 1.3 м |
| Додатково | рецепти на внутрішньому склі дверцят |
| Духовка | електрична |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | 1 решітка |
| Кількість режимів приготування | 9 шт. |
| Кількість стекол дверцят | 3 шт |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Можливості | освітлення (галогова лампа) |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Напрямні деко | телескопічні (75%) |
| Напруга | 230 В |
| Об `єм | 77 л |
| Потужність під'єднання | 3.5 кВт |
| Режими нагрівання | Нижній нагрів (1 100 Вт) |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чищення парою |
| Тип | Вбудована |
| Керування | Сенсорний |
| Функціональні особливості | час нагрівання до 180 °C |
| Колір ручки | Неіржавка сталь |
| Ширина | 59.5 см |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 799 ₴










