Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30.8 кг |
| Висота | 59.5 см |
| Висота для вбудовування | 595 мм |
| Глибина | 57 см |
| Глибина для вбудовування | 560 мм |
| Додатково | рецепти на дверцятах |
| Духовка | електрична |
| Колір | Білий |
| Комплектація | хромовані напрямні для дек |
| Кількість режимів приготування | 8 шт. |
| Кількість стекол дверцят | 2 шт |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Можливості | освітлення (галогова лампа) |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Об `єм | 65 л |
| Потужність під'єднання | 2.9 кВт |
| Режими нагрівання | Нижній нагрів (1 100 Вт) |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чищення парою |
| Тип | Вбудована |
| Керування | Сенсорний |
| Функціональні особливості | час нагрівання до 180 °C |
| Колір ручки | Неіржавка сталь |
| Ширина | 59.5 см |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 874 ₴










