Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Франція |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 906 г |
| Висота | 4.8 см |
| Внутрішнє покриття | Mineralia |
| Діаметр дна | 20 см |
| Діаметр | 26 см |
| Жаростійкість (макс.) ºC | 175 |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Об `єм | 2.2 л |
| Особливості сковороди | технологія Thermo-Signal |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність із джерелами тепла | Усі типи плит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 309 ₴









