Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Індикатор залишкового тепла |
| Вага | 8,2 кг |
| Габарити | 5,8 x 59 x 52 |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Задня ліва | 1.4 кВт |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напруга | 220-240 В |
| Передня ліва | 2.2 кВт (Booster) |
| Передня права | 1.4 кВт |
| Потужність під'єднання | 6.8 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Розміри для вбудовування | 38 x 560 x 490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорний |
| Функціі | звуковий таймер |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 154 ₴









