Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 25.6 см |
| Глибина | 29 см |
| Діаметр отвору повітроводу | 150 мм |
| Додатково | антиповоротний клапан |
| Жироуловлюючий фільтр | алюмінієвий |
| К-во швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Клас ефективності освітлення | D |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кухонна витяжка |
| Максимальна продуктивність | 462 м3/год |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Тип повітряочисника | Відведення повітря |
| Тип монтажа | повновбудована |
| Керування | Сенсорний |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴





