Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,9 кг |
| Висота | 74 см |
| Глибина | 33 см |
| Діаметр отвору повітроводу | 150 мм |
| Довжина кабелю під'єднання | 1.2 м |
| Жироуловлюючий фільтр | алюмінієвий |
| К-во швидкостей | 3 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас гідродинамічної ефективності | F |
| Клас ефективності освітлення | F |
| Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплектація | кухонна витяжка |
| Продуктивність | 313 м3/год |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Тип витяжки | похила |
| Тип повітряочисника | Відведення повітря |
| Керування | Сенсорний |
| Ширина | 59.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 479 ₴


