
Gorenje М'ясорубка, 1600 Вт, 2,2 кг/хв, 2 решітки, пластик + метал, чорний
4 452 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 23 × 18 × 23 см |
| Довжина шнура | 1.1 м |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | 3 насадки для нарізування (можна придбати окремо!) і шаткування |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Особливості | гумові ніжки для міцної фіксації |
| Потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність | 2.2 кг/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 452 ₴









