Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | однофазний колекторний двигун із подвійною ізоляцією |
| Колір | салатовий |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації |
| Напруга акумулятора | 220 В |
| Потужність двигуна | 1900 |
| Ріжуча система | Ніж |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Частота обертання двигуна | 7500 об./хв |
| Ширина захоплення | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 345 ₴







