
Gorenje Пральна машина фронтальна, 7 кг, 1200, A+, 43.5 см, дисплей, пара, інвертор, білий
15 729 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 43.5 см |
| Додаткові опції | параметр завершення прання |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | Білий |
| Об'єм барабана | 43 л |
| Особливості | Контроль стабільності (SCS) |
| Потужність під'єднання | 1600 Вт |
| Програми | Коротка програма |
| Рівень шуму під час віджиму | 74 дБ |
| Технології | SteamTech |
| Тип двигуна | Inverter PowerDrive |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму (максимальна) | 1200 об./хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 729 ₴






