Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47.2 кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 60 см |
| Додатково | Мілке емальоване деко |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Ліва задня конфорка | Ø 7.4 см, 1.9 кВт |
| Ліва передня конфорка | Ø 5.4 см, 1 кВт |
| Максимальна площа приготування | 1316 см2 |
| Матеріал дверцят | скло |
| Матеріал кришки | Метал |
| Об'єм духовки | 71 л |
| Особливості | сенсорний програматор IconLED |
| Права задня конфорка | Ø 7.4 см, 1.9 кВт |
| Права передня конфорка | Ø 9.9 см, 3 кВт |
| Тип | Комбінована |
| Керування | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 868 ₴










