
ASUS Монітор 27" VU279HFI-W HDMI, Audio, IPS, 100Hz, 1 ms, AdaptiveSync, HAS, білий
9 074 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.7 кг |
| Входи | Роз’єм для навушників |
| Габарити (ШхВхТ) | 11 x 484 x 202 |
| Глибина кольору | 16.7 млн. кольорів |
| Діагональ екрана | 27 " |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Кабель HDMI |
| Контрастність (статична) | 1300 |
| Кут нахилу | от -5 до +20° |
| Кут огляду за вертикаллю | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 75x75 |
| Підтримка сторін | 16 |
| Покриття екрану | Антивідблиск |
| Призначення | для дому та офісу |
| Рекомендований дозвіл | 1920x1080 (Full HD) |
| Розмір пікселя | 0.311 мм |
| Споживана потужність | 10.28 Вт |
| Стандарт безпеки та сертифікати | Energy Star |
| Технології | Trace Free Technology |
| Тип пристрою | Монітор |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 074 ₴






