
Franke Мийка кухонна Maris, фраграніт, прямокут., без крила, 760х510х200 мм, чаша — 1, врізна, MRG 610-72 TL,
14 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина раковини | 200 мм |
| Кількість отворів | 1 |
| Колекція | Maris |
| Комплектація | вентиль 3½" |
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 800 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 740 х 498 |
| Розміри мийки | 760 х 510 |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 720 х 400 х 200 мм |
| Тип монтажа | врізна |
| Тип поверхні | фраграніт |
| Форма | Прямокутне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 499 ₴


