Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розігрівання | 180 сек |
| Комплектація | Паяльник |
| Максимальна робоча температура | 440 °C |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Для дому |
| Тип | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴

