
Gorenje Холодильник SBS, 179х70х92 см, 2 дв., 376(190)л, А++, NF+, Інв. , Зона св-ти, диспен
52 029 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| No Frost | Plus |
| Вага | 102.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ), см | 178,6 х 91,5 х 69,8 |
| Додатково | Коліщатка |
| Загальний об'єм | 566 л |
| Збереження температури при вимкненні електроенергії | 6 час |
| К-во полиць у морозильній камері | 5 |
| К-во полиць у холодильній камері | 5 |
| Клімат клас | SN-N-ST-T |
| Кількість полиць на дверцятах | 3 в морозильній камері |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Матеріал полиць | Стекло |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм морозильної камери | 190 л |
| Об'єм холодильної камери | 376 л |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Приєднувальна потужність | 130 Вт |
| Розташування дисплея | зовнішній |
| Розташування морозильної камери | зліва |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Система розморожування | автоматичне |
| Споживання електроенергії | 323.96 кВт/год |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип освітлення | LED |
| Тип | холодильник із морозильником |
| Ток | 10 А |
| Керування | електронне |
| Функції/можливості | Швидке охолодження |
| Холодоагент | R600a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 029 ₴









