
L`OR Кавомашина Philips капсульна Barista Sublime, 0.8 л, капсули, чорний
10 020 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L'or |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.78 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 27.6 x 15.7 x 40.2 см |
| Тиск | 19 бар |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Використовувана кава | в капсулах |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кавомашина |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Об'єм резервуару | 0.8 л |
| Особливості | відсік для меленої кави |
| Потужність | 1450 Вт |
| Приготування | еспресо |
| Тип приготування | автоматичне |
| Тип керування | механічний |
| Тип встановлення | Настільна |
| Тип | кавомашина |
| Функціі | одночасне приготування двох чашок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 020 ₴







