
Milwaukee Шурупокрут-дриль акумуляторна М18 BLPDRC-422С 18В 1х2А·год 1х4А·год 60 Нм 500·1700об·мін ЗП M12-18C
15 725 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Звукова потужність | 98.66 дБ(А) |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Конструкція | пістолетна |
| Максимальний крутний момент | 60.5 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип | ударний шурупокрут |
| Частота ударів | 25500 хв-1 |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 725 ₴








