
Milwaukee Шурупокрут-дриль акумуляторна M12 FDD2-0 12 В 45 Нм 450·1550об·мін 1.1 кг без АКБ і ЗП
8 558 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | без акумулятора |
| Конструкція | пістолетна |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 Нм |
| Напруга | 12 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Швидкість обертання | 1550 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 558 ₴









