
Milwaukee Шліфмашина кутова акумуляторна M18 FSAGV125XB-0X 125 мм 18 В 85000об·мін 2.7 кг кейс без АКБ і ЗП
18 988 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Додаткові характеристики | слайдерний перемикач |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | без акумулятора |
| Напруга | 18 В |
| Різь шпиндалю | M14 |
| Тип платформи | кругла |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 988 ₴









