
Milwaukee Шліфмашина кутова акумуляторна M18 BLSAG125X-0 125 мм 18В 11000об·мін 2.4 кг кейс без АКБ і ЗП
11 220 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Додаткові характеристики | слайдерний перемикач |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | без акумулятора |
| Напруга | 18 В |
| Тип платформи | кругла |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 220 ₴





