
Milwaukee Перфоратор акумуляторний M18 BLHACD26-0 SDS-plus 18В 2.6Дж 3 режими 2.4 кг без АКБ і ЗП
13 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Ключові особливості | Антивібраційна система |
| Комплектація | Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Максимальна швидкість обертання | 1270 об./хв |
| Максимальний діаметр свердління у бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління у деревині | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління у сталі | 13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Режими | Свердління |
| Сила удару | 2.6 Дж |
| Частота ударів за хвилину | 4600 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 199 ₴








