
Milwaukee Гайковерт ударний акумуляторний M18 FMTIW2F12-502X 18В АКБ 2х5А·год 0-2575об·мін 881Нм 1/2" ЗП
30 470 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт (M18 B5 (5.0 А·год)) |
| Конструкція | пістолетна |
| Максимальний крутний момент | 745 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Тип патрона | квадрат (1/2" з фрикційним кільцем) |
| Тип | гайковерт ударний |
| Частота ударів | 3100 хв-1 |
| Швидкість обертання | 2575 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 470 ₴









