
Milwaukee Вінтоверт ударний акумуляторний M18 FID3-0 18 В 0-3900об·хв 226 Нм 1.7 кг без АКБ і ЗП
13 208 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | без акумулятора |
| Конструкція | пістолетна |
| Максимальний крутний момент | 226 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | шестигранник (1/4" Hex) |
| Тип | Гвинтоверт |
| Частота ударів | 4400 хв-1 |
| Швидкість обертання | 3900 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 208 ₴




