
Milwaukee Вінтоверт ударний акумуляторний M18 BLIDRC-402C 18В АКБ 2х4А·год 0-3600об·мін 190 НМЗП M12-18C кейс
20 900 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт (4.0 А·год REDLITHIUM-ION, M18 B4) |
| Конструкція | пістолетна |
| Максимальний крутний момент | 190 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | шестигранник (1/4" Hex) |
| Тип | Гвинтоверт |
| Частота ударів | 4900 хв-1 |
| Швидкість обертання | 3600 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 900 ₴





