
Milwaukee Вінтоверт ударний акумуляторний M18 BLID2-0X 18В 1700-3400об·мін 180 Нм кейс 1.7 кг без АКБ і ЗП
12 342 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Ключові особливості | LED-підсвітка |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | кейс |
| Конструкція | пістолетна |
| Максимальний крутний момент | 180 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | шестигранник 1/4" |
| Тип | Гвинтоверт |
| Частота ударів | 4200 хв-1 |
| Швидкість обертання | 3400 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 342 ₴









