
Milwaukee Вертоліт ударний акумуляторний M12 FID2-0 12 В 3600 об.·мін 170 Нм 1/4" 1.9 кг без АКБ і ЗП
8 950 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | без акумулятора |
| Максимальний крутний момент | 170 Нм |
| Напруга | 12 В |
| Тип патрона | швидкозатискний (1⁄4" Hex) |
| Тип | ударний гвинтоверт |
| Частота ударів | 4000 хв-1 |
| Швидкість обертання | 3600 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 950 ₴









